ne prodhimin e produkteve relativisht më të lirë me cilësi të lartë.

Si të përdorni LED Produkte për të zgjeruar mundësitë e biznesit në FIFA 2010

Gjatë 2010 FIFA World Cup, nuk do të jetë shumë i tifozëve do të bare për të shikuar ndeshje futbolli live transmetimit. Si do ta bëni bar tuaj më tërheqës për këto tifozët? Ky artikull do të ju tregojnë se si të përdorin argumentet LED , LED Light Boxes dhe korniza LED Light për t'ju ndihmuar të tërhequr më shumë konsumatorë të vizitoni dyqanin tuaj, prandaj ju mund të fitojnë më shumë para gjatë Kupës së Botës 2010 FIFA.

Përparësia më e madhe e dritave LED në krahasim me dritat tradicionale është e kursimit të energjisë. Në të njëjtën gjendje ndriçim, LED dritat do të duhet më pak energji elektrike dhe janë gjithashtu më të mjedisit miqësore. E rëndësishmja të ju kursen një shumë të shpenzimeve. Për më tepër, këto produkte janë shumë të sigurt si ata janë mundësuar me DC 12V të cilat nuk do të shkaktojë ndonjë dëm për trupin e njeriut.

Para së gjithash ju duhet për të instaluar një shenjë që mund të bien në sy ditën dhe natën për dyqanin tuaj, argumentet e ndriçuar është pa dyshim zgjidhja më e mirë. Unë do të doja të ju rekomandojmë të përdorni Epoxy Shenjat rrëshirë ose Shkod shenja Metal . Sepse të gjithë e LEDs në Epoxy Shenjat rrëshirë janë hedhur brenda rrëshirë e cila do të parandalojë dëmtimet për dritat në mjedis në natyrë. Gjithashtu, për shkak se dritat e përhapur pasqyrim në rrëshirë që Kullon, dritat do të jetë shumë i butë dhe natyrore, dhe sidomos mbresëlënëse gjatë natës. Shkod shenja Metal , në mënyrë të veçantë shenjat Stainless Steel Shkod në krahasim me Epoxy Shenjat rrëshirë , do të ketë më shumë luksoze cilësitë edhe gjatë ditës, dhe natën, me mbështetjen e LED Shkod , efekti i përgjithshëm është shumë ideal edhe pse do të jetë pak shkëlqim më të dobët. Anyways, tuaj Shenjat e ndriçuar mund të vërehet nga një distancë gjatë ditës dhe sidomos gjatë natës.

Ju pastaj mund të instaloni një mesazh shenjë LED në kuadër dera e dyqanit tuaj, i cili transmeton fundit rezultatet e lojë futbolli apo dyqan profilin tuaj. Këto mesazhe me tekst mund të vendosen me anë të programit që është shumë e lehtë për të ndryshuar sa herë është e nevojshme. Në mbrëmje, do të ishte veçanërisht tërheqëse për vëmendjen. Pra, tifozët që nuk kanë bileta mund të merrni rezultate në kohë reale lojë nga dyqani juaj dhe do të bëjë një përshtypje të mirë të dyqanit tuaj. Sigurisht, ju gjithashtu duhet të zhvillohet një Bordi i shkruar LED në derë, në të cilën ju mund të shkruani tekstin ose fotografitë për të prezantuar të veçantë ofron sot apo mesazh i mirëpritur duke përdorur një highlighter dedikuar, informacioni do të jetë i tregoi me rezultate të ndriçimit të rëndësishme kur pushteti në . Ju gjithashtu mund të vendosni këtë informacion për të treguar një efekt dridhje duke ndërtuar në kontrollues.

Ju gjithashtu mund të bëhet LED Light Animated Boxes në tregon, kundërvihet, mure dhe vende të tjera. Të jetë më tërheqës, kuti të lehta mund të jenë të ndezur nga një bllok-bllok-nga me kontrollin e procesit për të arritur një efekt dinamik. Animated Light Boxes mund edhe të tregojë efektin e rrjedhin animacion që veçanërisht i përshtatshëm për bar. Ju mund të tregoni birrë derdhje nga një shishe në kuti të lehta për të rritur efektet vizuale që ka rezultate shumë të mira reklamat.

Ju mund të instaloni edhe Reklamat në banjo, ka dy lloj të kutive të lehta që mund të arrijë këtë qëllim, një që ka një pamje statike dhe një tjetër është fotot nga ana e tij. Ata të dy janë bërë të materialeve të teknologjisë së lartë se ajo është një kuti me shpallje në pushtet dhe është një pasqyrë të zakonshme pa pushtet. Ju mund të instaloni LED magji Mirror Light Box pajisur me sensorë të trupit të njeriut në mur e-larje tryezë dorë, ajo do të jetë një pasqyrë për të lehtësuar të ftuarit, kur njerëzve të afërt me të dhe ajo do të tregojë reklama kur të ftuarit largohen një pak. Kjo është preferuar një përdorues për shkak se ajo ka aftësi të tilla të jashtëzakonshme reklamat.

Sigurisht, kjo është shumë e rëndësishme për të rritur atmosferën e Kupës së Botës, ju mund të rregulloni disa kaseta LED brenda dyqanit tuaj në mënyrë që rripa dritë do të ndizet me flashes (largët të kontrolluar). Është e nevojshme që të kemi këtë atmosferë nëse ajo është një ajër të hapur bar ose bar shtëpie.

Të gjitha të produkteve të mësipërme ju lehtë mund të gjeni në faqen tonë të internetit, ju jeni i mirëpritur për të bërë hulumtime dhe të kërkojë për produktet e përpunuara. Ne do t'ju ofrojë më produkte me kosto efektive LED. Ne të prodhojë të gjitha produktet janë duke përdorur materialet më të mira, teknologjinë më të mirë dhe me teknikë me eksperiencë. një vit garanci të përfshira.

Nuk është vetëm gjashtë muaj deri në 2010 e Kupës së Botës FIFA, të veprojnë tani për të ngritur dyqanin tuaj me produkte të LED.